کیفیت انتها ندارد...

ترمه دستجردی در زمینه طراحی و تولید پارچه و قابی ترمه با برند “ترمه دستجردی یزد” فعالیت دارد، و رسالت آن این است که ضمن حفظ هویت و اصالت این پارچه ی اصیل و پاسداری از میراث فرهنگی و بومی نسل های پیشین؛ جلوه ای ماندگار از این هنر ایرانی را به مشتریان خوش ذوق خود عرضه داشته و افتخار دارد تا با عرضه ی کالای مرغوب و منحصربفرد گامی در جهت تبلور عینی فرهنگ غنی ایرانی بردارد و امیدوار است بتواند با بها دادن به این میراث فرهنگی و بومی، شاهراهی برای رساندن اصیل ترین پارچه ی ایرانی به جایگاه اصلیش باشد تا سنت دیروز با صنعت امروز احیاء گردد.

ترمه دستجردی یزد تاکنون طرح های متفاوتی را در رنگها و اجناس، و دوخت های ممتاز و اعلا عرضه داشته کد رنگهای طرح اطلس در قالب اجناسی نظیر رومیزی مربع، رومیزی گرد، چهار تکه (شامل رانر میز ناهارخوری ، جلو مبلی و دو عدد رومیزی عسلی) ، جانماز و … با جنس ابریشمی و پلی استر در سایت بصورت آنلاین به فروش می رسد. طرح اطلس یکی از طرح های 5 رنگ می باشد از طرح های 5 رنگ دیگر  ترمه دستجردی یزد؛ طرح کسری، طرح آگرین می باشد که این طرح ها نیز دارای سرویس 5 تکه وسرویس عبادت می باشند. علاوه بر این ترمه دستجردی طرح کبریا، چالشتر و هشت بهشت نیز طراحی، بافت و تولید کرده است که این طرح ها همگی 8 رنگ و ابریشمی می باشند.

آدرس تعدادی از فروشگاه های ترمه دستجردی یزد:

فروشگاه مرکزی: یزد، خیابان قیام، حدفاصل بازار مسگرها و بازار میدان خان، ترمه دستجردی یزد

فروشگاه 1 یزد: صفائیه، خیابان تیمسار فلاحی، بازارچه اطلسی، ترمه دستجردی یزد

فروشگاه۲ یزد: خیابان امام، امیر چخماق، ترمه دستجردی یزد

فروشگاه تهران۱: ستار خان، بازارچه سنتی ستارخان، ترمه دستجردی یزد

                                   فروشگاه تهران 2: بازار بزرگ، سبزه میدان، بازار کفاشها، پلاک 212

فروشگاه تهران3: بازار 15 خرداد، مابین بازار آهنگران و چهارسوق بزرگ، روبروی سرای قزوینیان

نمایندگی 2010: اتوبان تهران-کرج به سمت کرج، بعد از اتوبان آزادگان، بلوار کوهک، مجتمع پوشاک اسلامی-ایرانی گل یاس

نمایندگی 2027: اصفهان، مجتمع تجاری سیتی سنتر، طبقه دوم، واحد 52-A2 تلفن: 03136550364n

ترمه پارچه ای است گرانبها که به دلیل بافت خاصی که در آن بکار رفته باید با آستر و یراق همرا شود تا ماندگاری خود را حفظ نماید. ترمه دستجردی یزد دقت نظر و حساسیت ویژه ای بر چگونگی دوخت و مغزی های بکار رفته و همچنین کیفیت پارچه آستری و مهمتر از همه مرغوبیت جنس و بافت پارچه دارد که این امر منتهی به منحصر بفرد شدن محصول نهایی شده است.

تندیس

تندیس رعایت حقوق مصرف کننده


تقدیر نامه از طرف اتاق اصناف

تقدیر نامه از طرف اتاق اصناف


تقدیر نامه از طرف جشنواره صنایع برتر


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید